Gratulálunk a sikeres felvételizőknek! Üdv a Közlekkaron!

Kedves sikeres felvételit tett gólyák! Nagy öröm számunkra, hogy a Közlekkar hallgatói között köszönthetünk titeket!

Ez most az jókedv ideje, de azért, hogy a beiratkozásnál és az évkezdésnél is gördülékenyen menjen minden, adunk egy kis segítséget, hol találhattok meg minden, számotokra fontos információt.

Elsősorban a csatlakozo.bme.hu oldalt ajánljuk figyelmetekbe. Itt az általános egyetemi tájékoztatón kívül megtaláljátok a legfontosabb információkat a Karról, a Hallgatói Képviseletről, a Gólyatáborról és a Kollégiumi jelentkezés menetéről is. A Központi Tanulmányi Hivatal honlapját is érdemes lesz böngésznetek a jövőben.

Emellett a Hallgatói Képviselet is felkészült, hogy segítse az évkezdést, így az ő honlapjukat is keressétek fel, hiszen ők fognak támogatni titeket a mindennapokban. És nem utolsó sorban, ők szervezik a Gólyatábort nektek.

Találkozunk szeptemberben!