A KJK is bemutatkozott a II. MOBIL Zalaegerszeg Szakkiállításon

Második alkalommal került megrendezésre Zalaegerszegen a MOBIL Járműipari és Logisztikai Szakkiállítás, Konferencia. A rendezvényen a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem is képviseltette magát, bemutatva a továbbtanulási lehetőségeket, elsősorban a Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Karon, valamint a Villamosmérnöki és Informatikai Karon.

A II. MOBIL Zalaegerszeg 2018 szakkiállítás keretében Vas megyéből és Zala megyéből középiskolás csapatok számára pályaorientációs versenyt is hirdettek a szervezők. Így a Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Karnak lehetősége volt játékos keretek között megismertetni a diákokat az autonóm járművek világával és bemutatni a Karon folyó oktatást, tudományos munkát.