A KJK vendégeként tart előadást Sergio R. Jara-Diaz közlekedésgazdaságtan professzor, az Universidad de Chile egykori dékánja

A HEART 2019 konferenciára érkezik a Műegyetemre Sergio R. Jara-Diaz  professzor, az Universidad de Chile egykori dékánja. Az MIT-n doktorált közlekedésgazdaságtani szakember jövő évtől az ITEA (International Transport Economics Association) elnöke lesz. Jara Diaz professzor ” From Engineering to Economics: The interrelations between strategic design and pricing in Public Transport” címmel tart előadást a BME Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Karán.
Az előadás időpontja: 2019. szeptember 2. 10:00-11:00
Az előadás helyszíne: St épület, 428.

Az előadáson való részévétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Regisztrálni a Közlekedésüzemi és Közlekedésgazdasági Tanszék honlapján lehet, az alábbi regisztrációs ív kitöltésével.