Együttműködési megállapodást írt alá logisztikai képzések kapcsán a KJK és a zalaegerszegi Báthory István Szakgimnázium

Az Európai Szakképzés Hetének keretében írt alá együttműködési megállapodást a Műegyetem Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Kara és a Zalaegerszegi Szakképzési Centrum Báthory István Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája. A BME képviseletében Dr. Varga István dékánhelyettes vett részt az ünnepélyes eseményen, Dr. Bóna Krisztián, a kar Anyagmozgatási és Logisztikai Rendszerek TAz együttműködés keretében a Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Kar a jövőben a logisztikai képzések területén segíti a középiskola munkáját.

A kar már évek óta szoros kapcsolatot ápol a zalaegerszegi iskolákkal, ennek eredményeképp 2019 májusában együttműködési megállapodást írt alá a Zalaegerszegi Szakképzési Centrum Ganz Ábrahám Szakgimnáziumával is.

Az eseményről a Zalaegerszegi Televízió is beszámolt.