Elismerő oklevéllel és ajándékkal díjazták az általános járműgéptan tantárgyból kiemelkedő eredményt elért hallgatókat

Az általános járműgéptan tantárgyból kiemelkedően teljesített és jeles eredményt elérő hallgatókat elismerő oklevéllel és ajándékkal díjazták oktatóik.
– Igazán szép eredmények születtek a 2018/19-es tanévben, így tanszéki kollégáinkkal úgy gondoltuk, mindenképpen szeretnénk valamilyen formában elismerni legjobb hallgatóink munkáját és szorgalmát. Ezen felül inspirálni is szeretnénk az új hallgatókat arra, hogy nem sajnálva az időt és energiát, képezzék magukat – mondta Végh Lajos Tamás, a Vasúti Járművek, Repülőgépek és Hajók Tanszék munkatársa.

A 2018-19. őszi félévben az ÁJGT tárgyban elért kimagasló tanulmányi eredményei alapján névre szóló ajándékot kaptak:

Gyergyói Máté Mihály, Lukács Norbert, Mirkovszki Ádám, Nagy Attila, Tamás Gergő

A 2018-19. tavaszi félévben az ÁJGT tárgyban elért kimagasló tanulmányi eredményei alapján névre szóló ajándékot kaptak:

Cseh Noémi Angéla, Korompay Márton, Varga Zoltán György

A hallgatóknak gratulálunk a szorgalmas és kitartó tanulmányi munkájukhoz, a megszerzett tudáshoz és az elért eredményhez!