Coursera for Campus

Kedves Hallgatók!

A KJK 2020 nyarán csatlakozott a Coursera for Campus programhoz. Az együttműködés keretében most a világ vezető egyetemei és vállalatai kínálnak ingyenesen látogatható és teljesíthető kurzusokat a KJK hallgatói számára is! A tananyagok elsajátítását és a kurzus sikeres elvégzését követően a hallgatók igazoló oklevelet kapnak a szervezőktől.

Miért érdemes jelentkezni a Coursera kurzusokra?
– a legjobb egyetemek távoktatási kurzusain lehet részt venni
– a legújabb ismeretek révén előnybe kerülhet a hazai mérnöktársadalomban
– a kurzusok teljesítését szabadon választható tantárgy teljesítéseként el lehet fogadtatni a BME-n!
– mindezt ingyen!

Karunkon félévente 100 hallgatója számára biztosítjuk a kurzusokra való jelentkezés lehetőségét, BSc, MSc és PhD hallgatók is jelentkezhetnek!
A program keretén belül kínált kurzusok listája itt érhető el: https://www.coursera.org/browse

A kurzusok 2022. márciustól indulnak!

FIGYELEM! 1 hallgatói regisztráció 1 licencet (= 1 kurzust) eredményez. Ha valaki 2 licencet szeretne igényelni, két különböző email címmel, két alkalommal kell kitölteni a regisztrációt. A jelentkeztetést pályázat keretén belül a KJK bonyolítja le, a határidőn belül beérkező igénylések esetén hallgatóként max. 2 licencet automatikusan kiosztunk. A jelentkezések rangsorolását a jelen képzésük utolsó lezárt félévét követően megállapított görgetett súlyozott tanulmányi átlaga alapján végezzük.

Jelentkezni az alábbi jelentkeztetési űrlap kitöltésével lehet:
Kérdés esetén az odh-kjk@kjk.bme.hu címre küldött üzenettel forduljanak bizalommal.

Jelentkezési határidő: 2022. február 27.