Autonóm járműirányítási workshop III.

Ezúton szeretnénk mindenkit meghívni a „Tehetséggondozás és kutatói utánpótlás fejlesztése autonóm járműirányítási technológiák területén” című EFOP-3.6.3-VEKOP-16-2017-00001 projekt keretein belül tartandó Autonóm Járműirányítási Workshopra. A sorozat címe:

Megerősítéses tanulás alkalmazása közlekedési rendszerekben

Előadó: Dr. Bécsi Tamás, BME KJIT

Microsoft Teams csatlakozási link

1. előadás, 2022. április 5. kedd 16:00: Megerősítéses tanulás alapjai, Markov döntési folyamat, állapotreprezentációk, megerősítéses tanuló ágens elemei, alapproblémák és példák
  2. előadás, 2022. április 12. kedd 16:00: Keretrendszerek, value és policy alapú ágensek, tervezőágensek, járműirányítási alapfeladatok megoldása (sávtartás, autópálya közlekedés)
  3. előadás, 2022. április 19. kedd 16:00: Fast Reinforcement Learning, vezetői stílus paraméterezése újratanítás nélkül, vészhelyzeti kikerülő manőver tervezése, kitekintés a mutli-ágens rendszerekre, sim2real probléma

A program meghívója itt olvasható.