Magyar Érdemrend Lovagkereszt kitüntetést kapott Bécsi Tamás és Bóna Krisztián

A március 15-i nemzeti ünnep alkalmából magas állami kitüntetésekben részesültek a Műegyetem oktató-kutatói, többek között a Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Kar két oktatója is rangos elismerésben részesült.

Magyar Érdemrend Lovagkereszt kitüntetést kapott Bécsi Tamás, a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Kara Közlekedés- és Járműirányítási Tanszékének egyetemi docense, a hazai járműmérnök képzés fejlesztésében és utánpótlásnevelésben végzett munkája, valamint a kiemelkedő oktatási, szakmai és kutatási eredményei elismeréseként.

Valamint Magyar Érdemrend Lovagkereszt kitüntetést kapott Bóna Krisztián, a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Kara Anyagmozgatási és Logisztikai Rendszerek Tanszékének tanszékvezető egyetemi docense, a hazai logisztikai mérnöki képzés vállalati igényekhez illeszkedő megújításában, a logisztikai szakterület interdiszciplináris kutatásaiban, különös tekintettel a városellátási logisztikai rendszerekre és a jövőtechnológiák logisztikai alkalmazása terén elért meghatározó eredményei elismerésreként.

Mindkét kollégánknak szívből gratulálunk a rangos elismeréshez!

Forrás: MTI

A BME további kitüntetettjeiről itt olvashatnak.