Szakmai Nap a Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Karon

Idén ötödik alkalommal rendezi meg a Szakmai Napot a Közlekedésmérnöki Szakkolégium, amely ismét izgalmas programokkal, járműbemutatókkal, szimulátorokkal és érdekes előadásokkal várja a Műegyetem hallgatóit, valamint az érdeklődő középiskolásokat.

2023. április 18-án, 09:00-16:00 óráig várjuk a járművek, a közlekedés és a logisztika iránt érdeklődőket a BME St épületében és az előtte található parkoló területén.

A kiállítók között olyan ipari partnereink is megtalálhatók, mint az Aeroplex, a Wizzair, a J&J, vagy a Prolan Irányítástechnikai Zrt. De a látogatók találkozhatnak majd többek között a ZalaZONE képviselőivel, a Harman Magyarországgal, a Porsche Hungáriával és az Autóklubbal is. A Műegyetemi csapatok is bemutatják járműveiket, így lehetőség lesz találkozni a Formula Racing Team, a BME Motorsport, BME SharkTeam, a BME Suborbitals és a Műegyetemi Búvárklub csapatával is.

A Szakmai Napon való részvétel ingyenes, azonban regisztrációhoz kötött. Regisztráció itt.

Várunk a Szakmai Napon! Tervezd velünk a jövőt!