Nemzeti Felsőoktatási ösztöndíj pályázat a 2023/24-es évre

Kedves Hallgatók! A 2023/24 tanévre szóló Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj pályázat leadási határideje 2023. július 03. (hétfő) 23:59. A pályázat célja a mintatanterven túlmutató, kiemelkedő szakmai és tudományos tevékenység jutalmazása. A vizsgált időszak 2022. július 01 – 2023. június 30.

Pályázni MŰEPER rendszeren keresztül (Pályázatok menüpont – BME – Nemzeti Felsőoktatási ösztöndíj igénylés) elektronikusan tudtok.

A hirdetményt és az adatkezelési tájékoztatót a MŰEPER rendszeren (Dokumentumok menüpont) és az Egyetemi Hallgatói Képviselet honlapján találjátok. A pályázathoz tartozó kitöltendő mellékletek a MŰEPER rendszerből letölthetők.

Bármilyen kérdés vagy probléma esetén keressetek minket a palyazat@bmeehk.hu e-mail címen!

Egyetemi Hallgatói Képviselet