Safety First! Innovációs verseny – Vegyél részt a jövő mobilitásának fejlesztésében!

Folytatódik a Safety First! Verseny, amelyet tavaly nyáron (június 13-án) szervezett meg először hagyományteremtő céllal a BME Gépjárműtechnológia Tanszék Biztonságtechnológia Kutatócsoportja az egyetem hallgatói körében. „Célunk a közlekedés biztonságával foglalkozó tudományterület népszerűsítése, illetve, az ez iránt érdeklődő hallgatók inspirálása. A verseny során támogatjuk a bekapcsolódó diákokat, hogy új és innovatív megoldásokat találjanak a közlekedésbiztonságot érintő aktuális problémák megoldására” – fogalmazott a verseny záróeseménye után Dr. Török Árpád, a Biztonságtechnológia Kutatócsoport vezetője. A részletekért kattintsatok IDE!

A verseny jelentkezési határideje: MÁRCIUS 8!