Hallgatói pályázat Konvolúciós hálózatok fejlesztése témakörben

A Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Kar pályázatot hirdet BSc és MSc hallgatók számára “Konvolúciós hálózatok fejlesztése” témakörben. A pályázat meghatározó célkitűzése az autonóm járművek és elektromobilitással kapcsolatos kutatások végzése.

Az ösztöndíjra egyénileg, a mellékelt adatlap (1. számú melléklet) kitöltésével és a pályázati munka leadásával lehet pályázni.

A teljes pályázati felhívás itt olvasható.

A pályázatok beadásának határideje: 2020. november 30.

A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, a Pannon Egyetem, valamint a Széchenyi István Egyetem pályázatot nyert el „Autonóm járműrendszerek kutatása a zalaegerszegi autonóm tesztpályához kapcsolódóan)” címmel. Az Európai Unió támogatásával, az Európai Szociális Alap társfinanszírozásával megvalósuló EFOP-3.6.2-16-2017-00002 projekt keretében. A pályázat ennek a projektnek a részenként kerül meghirdetésre.