Átvették okleveleiket a KJK frissen végzett diplomásai, valamint arany- és gyémántdiplomás mérnökeink

A Műegyetem K épületének aulájában gyűltek össze a Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Kar legújabb végzősei, hogy átvegyék okleveleiket a kar diplomaátadó ünnepségén. Az ünnepélyes diplomaátadás alkalmával a kar dékánja az arany-és gyémántdiplomás öregdiákoknak is átnyújtotta a jubileumi okleveleket.

A dékáni köszöntőt követően Virág István, a MÁV Zrt. pályaműködtetési igazgató-helyettese köszöntötte a fiatal kollégákat, majd ő adta át Dr. Varga István dékánnal a kitüntetéssel végzett hallgatók diplomáját.

Idén 210 hallgató végzett alap- és mesterképzésen a Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Karon, közülük 33-an kitüntetéssel.

Szívből gratulálunk minden új kollégának, és kívánunk kihívásokkal és sikerekkel teli szakmai pályafutást mindannyiuk számára!