Karunk logisztikai mérnökhallgatói kipróbálhatták magukat az AVON elosztóraktárában

A tavalyi nagy sikerre való tekintettel az Anyagmozgatási és Logisztikai Rendszerek Tanszék diákjai idén május 12-én (pénteken) ismét ellátogattak az AVON budapesti elosztóraktárába. Ezúttal kilenc hallgató figyelhette meg testközelből a magas fokon automatizált, korszerű raktári rendszert, ráadásul mindenki személyesen is kipróbálhatta, hogy milyen a komissiózás a Pick by Light rendszerrel felszerelt munkaállomásokon.

A rendszer annyira felhasználóbarát, hogy néhány perc elteltével már mindenki önállóan tudott dolgozni, és a visszajelzések alapján a diákok minden megrendelést hibátlanul teljesítettek. A látogatás alkalmával az AVON szakemberei sikeresen megbirkóztak a logisztikai mérnökhallgatók számtalan érdeklődő kérdésével.